ŠKOLA TENISA

Škola tenisa je pravo mesto za sve uzraste koji žele da se rekreativno bave tenisom. Potrebne su vam samo trenerka ili majica, šorts i patike! Naš glavni cilj je da približimo ovaj sport svima, uz ideju da ga upoznaju i zavole. Tenis, kao sport, razvija sve najvažnije motoričke i koordinacijske veštine – eksplozivnost, brzinu, agilnost i izdržljivost. Beli sport utiče pozitivno i na mentalni razvoj jer razvija samopouzdanje, sposobnost delovanja pod pritiskom, kao i socijalne veštine.

Prvi trening je besplatan.

Poslednje vesti

Marko Šavija drugi na OP Beograda za dečake do 10 godina

Naš Marko Šavija osvojio je drugo mesto na Otvorenom Prvenstvu Beograda za dečake do 10 godina (zeleni nivo), odigranom u Tennis Club Privilege. Njega je u finalu savladao Mihailo Topić rezultatom 2-0, osvojivši turnir bez izgubljenog seta. Čestitamo Marku na […]

više...

Proslava povodom petog rođendana portala Mali Igrači u TK Đukić

Portal Мали играчи povodom svog 5. rođendana organizovao je „žurku-druženje-takmičenje“ u našem klubu u nedelju 18. novembra od 19 – 20.30h. Najmlađi su se takmičili u timskom tenisu a nakon pošteno osvojenih nagrada zabavljali uz muziku i posluženje.

više...

Iris Kresović osvojila OP Beograda za devojčice do 10 godina

Čestitamo našoj Iris Kresović na osvojenom Otvorenom prvenstvu Beograda za devojčice do 10 godina (zeleni nivo), održanom u TK Top Ten! Iris je u finalu pobedila Anastasiju Čolović rezultatom 2-0 i tako osvojila turnir bez izgubljenog seta. Bravo!