ŠKOLA TENISA

Škola tenisa je pravo mesto za sve uzraste koji žele da se rekreativno bave tenisom. Potrebne su vam samo trenerka ili majica, šorts i patike! Naš glavni cilj je da približimo ovaj sport svima, uz ideju da ga upoznaju i zavole. Tenis, kao sport, razvija sve najvažnije motoričke i koordinacijske veštine – eksplozivnost, brzinu, agilnost i izdržljivost. Beli sport utiče pozitivno i na mentalni razvoj jer razvija samopouzdanje, sposobnost delovanja pod pritiskom, kao i socijalne veštine.

Prvi trening je besplatan.

Poslednje vesti

Petru Teodoroviću treća titula u singlu na ETA turnirima u 2018. godini!

Petar Teodorović osvojio je ETA U16 turnir 2 kategorije, Agres Cup u Rumuniji, pobedivši Filipa Mandovića rezultatom 6:2, 6:3.  Petar i Filip zajedno su odneli titulu u dublu, pobedivši Bugarina Vladimira Popova i Rumuna Georga Klaudiua Šinteu rezultatom 6-1 6-1. Petru […]

više...

Petar Teodorović – Povratak u TOP 50 u Evropi!

Sport Palace Cup – Međunarodni turnir za mladiće i devojke do 16 godina  (3. kategorije), održan je od 30. juna do 7. jula 2018. godine u bugarskom gradu Slivenu, u okviru Tennis Europe Junior Toura. Petar Teodorović osvojio je titulu […]

više...

Anđelija nastavlja sa odličnim rezultatima!

Na Letnjem prvenstvu Srbije do 12 godina ( turnir A kategorije), održanom u organizaciji Teniskog saveza Srbije, naša Anđelija Marković osvojila je treće mesto u singlu i zajedno sa Dunjom Marić prvo mesto u dublu!  Sve čestitke Anđeliji!